The Symbioz: Ера Myspace, "Твій світ" та інші історії. Neformat Podcast

Лейбл Neformat Family представляє перевидання дебютного альбому The Symbioz "Т​в​і​й с​в​і​т". І спеціально до цієї нагоди  ми поспілкувалися з двома основними учасниками гурту.  

У цій розмові Микола Мага (вокаліст) та Василь Лавер (гітарист і вокаліст) розповідають, як із гріндеївської фази поп-панк гурту The Symbioz перейшли до важчого хардкор-панку, на кого орієнтувалися з локальних і не дуже авторитетів, як створювали свій дебютний альбом "Твій світ", як організовували перші концерти в Ужгороді для приїжджих команд, їздили на трешові байкер-зльоти, чому врешті поставили гурт на паузу та чи варто очікувати на відновлення його активності.

Подкаст також доступний у аудіоформаті

А ще нагадуємо, що цими днями завершується замовлення нового мерчу The Symbioz — футболок та першого видання “Твій світ” на дисках. Для покупки пишіть у приватні повідомлення Неформату в Інстаграмі, або ж на пошту contact@neformat.com.ua. Вартість дисків складає 200 гривень, футболок — 500. 

The Symbioz — це ужгородська панк-рок команда з 20-річною історією і досить великою дискографією. Як активні учасники української хардкор панк сцени, хлопці неодноразово виступали по всій країні, зокрема на таких знакових фестивалях як одеський Маяк чи житомирський Burn The Scene For Fun, свого часу відкатали тур з угорцями Human Error, самі неодноразово проводили хардкор-івенти в рідному Ужгороді. 

2005 року вийшов їхній перший повноформатний альбом "Твій світ". З музичного погляду, це щирий і наївний мелодійний панк-рок з соціальною та особистісною лірикою. Колись давно музиканти записали кілька примірників релізу на CD-R, надрукували обкладинки до них у фотоательє і роздали ці DIY-ні релізи друзями та знайомим. Однак для решти слухачів альбом існував лише у цифровій версії.

Зараз же, через 18 років після своєї появи, "Твій світ" нарешті доступний усім меломанам на якісних фізносіях. 

Перевидання доповнене унікальним бонус-треком "Світло без меж", що доступний лише покупцям диска та цифрової версії альбому на Бендкемпі

Загалом же в дискографії гурту наразі два повноформатні альбоми, кілька сплітів та EP. Зокрема останній з них, мініальбом "Перетинаючи межі", вийшов у 2019 році. Сам гурт наразі можна назвати неактивним, однак і діяльності хлопці офіційно не припиняли, тож якщо складеться нагода і бажання колись повернуться до Симбіозу. Поки ж Микола Мага та Василь Лавер, два постійні та основні учасники гурту, більше зайняті іншим своїм колективом Обрій.

The Symbioz у соцмережах:

https://www.facebook.com/The-Symbioz-201142409903535
http://thesymbioz.bandcamp.com
https://www.instagram.com/thesymbioz_punk