Обзоры по автору Neformat.com.ua

Statist — ... And Joy With Violence))) (2020)

Statist позиціюють свою крайню роботу як "саркастичну сатиру на елементи повсякденного життя та статистичну оцінку простих побутових ситуацій, які відбуваються з нами щодня, приправлену чорним гумором". Олександр Нечай послухав EP та ділиться своїми враженнями. 

Zoanthropy — Vol​.​2 (2018)

Кияни Zoanthropy увірвалися на українську важку сцену зі своїм пост-металом на дебютному EP "Vol. 1" зовсім недавно — у 2017 році. Гурт впевнено і швидко набирає лайки на фейсбуці, дає інтерв'ю музичним ЗМІ та веде активну концертну діяльність у рамках країни. Сьогодні мова піде про продовження студійної роботи колективу (відповідно до їх слів, що передує повноформатному альбому) — міні-альбом під невибагливо-концептуальною вивіскою "Vol.2."

Cryogenic Weekend - Polar Sleep (2018)

Полна талантами (мирового масштаба) наша страна и дарк-эмбиент тому подтверждение. В масс-медиа (мирового масштаба) было уже сказано множество слов и выражений по поводу ряда украинских исполнителей, которые на лоне экспериментальной музыки продвинулись очень далеко. Среди них есть два громких (если так можно об эмбиенте и дроуне) электронных артиста — Dronny Darko, он же Олег Пузан и Oil Texture, он же Виталий Лебухорский. Мало им было одиночного признания в своих узких кругах и выходов на иностранных лейблах, кому на скандинавских, кому на американских.

Electric Funeral Cafe vol.3 (2017)

CD1 - Electric Side