DZ’OB випустили сингл, анонсують альбом
![](https://www.neformat.com.ua/images/imagecache/material_preview_600w/news/montazhna_oblast_2-1_191.png)
Днями експериментальний електроакустичний колектив DZ’OB оприлюднив сингл "Six ate the avalanches in the rye", перший із їхнього наступного альбому. Також музиканти записали лайв.
Ця композиція демонструє поєднання різних музичних стилів і концептів, чим музиканти знані. Вона позначає продовження їхнього експериментального шляху, що можна сказати й про наступний альбом виконавців загалом.
"Композиції нашого [майбутнього] альбому були створені на основі невеликих фрагментів музики для німого кіно 1929 року, на замовлення Довженко Центру", – діляться музиканти з Неформатом.
Лайв-запис виступу музикантів у Львівській Органній Залі зробила команда EVE8.
Назва композиції відсилає до дитячого вірша-лічилки й привертає увагу до дитинства, зокрема його втрати, під час війни. Про це ж буде повноформатник гурту. Наразі дата його виходу не відома.
DZ’OB – експериментальний дніпровський проєкт, чия творчість це суміш IDM, техно, дабстепу й джазу, танцювальної й академічної музики. У дискографії музикантів три альбоми й один сингл.
DZ’OB у мережі:
https://www.instagram.com/dzob.ensemble/
Фото обкладинки – надали виконавці