Руки’в Брюки випустили кліп про творчих людей. Прем'єра
![](https://www.neformat.com.ua/images/imagecache/material_preview_600w/news/untitled_2.67.1.jpg)
Гурт Руки’в Брюки зняв кліп на пісню "Я вигадав світ". Це сингл до нового повністю україномовного альбому колективу, реліз якого очікується вже цієї осені.
"Ідея кліпу полягає в тому, щоб показати реальних людей, які створили світ навколо себе, займаючись незвичною справою. Ці люди не тільки обрали справу, відмінну від своєї профільної освіти, що досить типово для нашої країни, але й зайнялися тим, про що зазвичай кажуть: "Та кому це потрібно, хіба цим заробиш?", - пояснюють музиканти.
І заразом показують у кадрі дуже щасливих людей, які живуть у своє задоволення. Кожного з них було знято на його робочому місці, де навіть стіни просякнуті духом майстра. Це люди вузького профілю: якщо хтось займається одягом, то лише вінтажним, якщо набиває татухи, то тільки з власних ескізів, якщо закрійник — лише спеціалізованих і дуже зручних жилетів, сумок тощо.
"Такі люди власною справою і щастям роблять світ довкола кращим. Це дуже личить до такої ліричної пісні в дусі раннього соулу", - додають музиканти.
На відео — Ігор Лушпак, Андрій Репко, Елеонора Тривигно, Євгенія Цветкова, Ольга Смірнова, Микола Прохоренко, Анатолій Череміс (Hardride), Ніка Чік, Павло Лівсі, Дмитро "Метро", Кіт Мейсон, гурт "Руки'в Брюки", а також Юля та Аня Майовецкі.
Режисерами відео стали Олександр Ремез та Ія Копаліані.
Побачити кліп та послухати гурт також можна буде сьогодні увечері в клубі БарменДиктат. Початок о 20:00.
Нагадаємо, минулого року Руки'в Брюки випустили свій новий повноформатний альбом "Jumpin' & Humpin'".
RvB (Руки'в Брюки) - київський рокабілі гурт, який виник у 2007 році. Олександр Ремез, він же Юний, за словами його колег з тусовки, перший, хто заспівав на рідних та зрозумілих усім мовах про те, що і має бути в рокабілі: танці, жінки, почуття, американські машини. У їхній музиці дуже відчувається рок-н-рольний і ритм-н-блюзовий вплив 1950-х. Особливо це можна почути у використанні духової секції в піснях. Музика від стиляг і для стиляг. Цей колектив більшість людей бачила в телевізорі на масі українських каналів. Гурт RvB світився у новорічних виступах і на програмі Х-Фактор. Вони активно популяризують свою субкультуру.
Читайте також про 10 знакових гуртів в українському сайкобілі та рокабілі.
Руки'в Брюки у соцмережах:
https://www.facebook.com/rukivbryuki.rvb/
https://rukivbryuki.bandcamp.com